سوالات متداول


سوال

بهترین تشک برای مبل تختخواب شو کدام است؟

فوم سرد و کلاف و الیافی که به راحتی فرورفتگی پیدا نکنند، انتخاب کنید. اضافه کردن یک تشک راحت وقتی که مبل را باز می‌کنید می‌تواند ایده خوبی باشد و راحتی مبل را برای خواب چند برابر کند.

 اگر مبل را برای استفاده مهمان آماده می‌کنید، خوب است که روکش تشک و ملافه‌های تمیز استفاده کنید.

سوال

چطور یک مبل تخت شو را راحت‌تر کنیم؟

بسیاری از مبل‌های تخت شوی امروزی بسیار راحت‌تر از چیزی هستند که در گذشته بودند. راحتی و مقاومت، مکانیزم باز و بسته شدن، جنس تشک و پارچه روکش عواملی هستند که راحتی مبل تخت شو را تعیین می‌کنند.

سوال

آیا می‌توان از یک مبل تخت خواب شو هر روز استفاده کرد؟

برخی از مبل‌های تخت شو برای استفاده در روز و در شب به صورت متداوم ساخته و طراحی شده‌اند .اما بعضی هم نه. اگر مکانیزم باز و بسته شدن آن به‌روز و سریع باشد برای استفاده هر روزه مناسب‌تر خواهد بود. مبلی که هر شب به عنوان تخت استفاده می‌شود به تناسب باید مقاوم تر و باکیفیت باشد.

سوال

بهترین برندهای تولیدکننده مبل تختخواب شو کدام‌اند؟

برندهای زیادی در دنیا سال‌هاست که این مبل‌ها را تولید می‌کنند. در میان تولیدات ایرانی مبل تختخواب شو اورنگ جزء برترین برندهاست، بد نیست که این را هم امتحان کنید!

سوال

وزن یک کاناپه تخت شو چقدر است؟

بیشتر مبل‌های تخت شو نسبت به همتایان معمولی خود سنگین‌تر هستند چون مکانیزم و ساختار آن‌ها بیشتر فلزی است. وزن یک مبل تخت شو با اندازه معمولی بین ۸۰ تا ۱۰۰ کیلوگرم است. بسته به سایز مبل این عدد کمتر یا بیشتر می‌شود.